The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

Služby Mladotice

 

Ubytování
 
Ve dvou, tří a čtyř lůžkových chatách se společným sociálním zařízením a plnou penzí. Snídaně formou bufetových stolů, v poledne a večer výběr ze dvou jídel. V případě poznávání okolí je možnost zajistit stravovací balíček.
 
Vybavení střediska
 
restaurace  ( 80 míst ) – možnost využít jako učebnu, ke které přiléhá terasa a kulečník.
Společenská místnost pro společenské hry, knížky  a  sledování televize.  Ve středisku neleznete dětské hřiště s pískovištěm, dětským kolotočem a houpačkami.
 
 V okolí naleznete (do 40 km)
 
MUZEA Plzeň, JeseniceZÁMKY Manětín, Chýše, Nečtiny, Bezdružice ;  ZŘÍCENINY –  Krašov, Krakovec, Libštejn, Gutštejn, Dolní Polžice, Krasíkov Buben;  ROZHLEDNY Tobiášův vrch u Jesenice, Schillerova rozhl. Kryry;  KLÁŠTERY Plasy, Mariánská Týnice u  Kralovic, KURIOZITY – Katakomby Plzeň, Rabštejn (nejmenší město v Evropě);  ZOO – ZOO a  botanická zahrada Plzeň. V sezóně ráj houbařů.
 
Sportovní vyžití
 
Ve středisku je k využití pro rekreační sporty stolní tenis, hřiště víceúčelové pro badminton, volejbal i tenis a fotbalové hřiště. K tomu přiléhá parkoviště osobních vozidel. V řece Střela naleznete příjemné osvěžení.  V okolí je  síť cyklistických  a turistických stezek. Na Střele je zákaz rybaření (pstruhová voda), možno je však využít rozsáhlou řadu jiných vod v okolí.

 

 

 

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com