The best bookmaker bet365

Дървен материал от www.emsien3.com

Služby Holná

Ubytování

Ubytování ve čtyř, pěti a šesti lůžkových chatách se společným sociálním zařízením a s plnou penzí. V poledne a večer výběr ze dvou jídel, na výlet možno stravovací balíček.

Vybavení střediska

restaurace ( 80 míst ) Ve středisku jsou dětské průlezky a houpačky, lodě , centrální ohniště, hřiště a parkoviště pro osobní vozidla.

V okolí naleznete (do 40 km)

Muzea – Jindřichův Hradec, České Budějovice, Tábor, Bechyně, Pořežánky u Týna n. Vl.; ZÁMKY – Jindřichův Hradec, Červená Lhota, Pluhův Žďár, Hluboká n Vltavou, Bechyně, Stráž nad Nežárkou, Chlum u Třeboně, Kamenice nad Lipou, Třeboň; ZŘÍCENINY – Kozí hrádek u Tábora, Dobronice u Bechyně, Choustník u Soběslavy, rozhledny – Hýlačka u Tábora, zkameněliny – Chýnovská jeskyně, kuriozity – silniční a železniční most přes Lužnici v Bechyni, Empírový řetězový most přes Lužnici u Opařan, úzkokolejka z Jindř.Hradce do Nové Bystřice. V sezóně doslova ráj houbařů.

Sportovní vyžití

Ve středisku je stolní tenis, ruské kuželky, loďky, víceúčelové hřiště, možnost přírodního koupání v místě v rybníku Holná a nebo na pískovnách u Veselí nad Lužnicí, 3 km vzdálená řeka Nežárka a 18 km řeka Lužnice, velká síť cyklistických a turistických stezek. Na Holné je zákaz rybaření (chovný rybník), možno je však využít rozsáhlou řadu jiných vod v okolí.

Online bookmaker Romenia betwin365.webs.com